Jadrová elektráreň katastrofy a zodpovednosť vlády, Černobyle a Fukušime neboli izolované prípady veľkých jadrových katastrof. V päťdesiatych rokoch, Čeľabinsk okrese, v Rusku je najviac znečistené oblasti tri závažné jadrovej katastrofe sa stalo. Tri talianske – Alessandro Brah dokumentárny riaditeľ, ktorý získal rad ocenení Fukushame film s (slovná hračka na anglickej “hanba” obdobie) , ktorý ukazuje, že existujú nedostatky v fukushima reakcia na katastrofy systém , Pierpaolo Nittica photojournalist a Michele Marcolin antropológ – dokumentárny chce mi povedať, čo sa stalo v týchto histórie tým, zabudnuté miesta – píše La Stampa.

katastrofy v histórii jadrovej elektrárne

katastrofy v histórii jadrovej elektrárneNa majam elektrárne 1949-sk bola vytvorená na plutónium výrobu jadrovej zbrane. 1949 a 1952, medzi asi 76 miliónov eur, vysoko rádioaktívne kvapalné odpady, hlavne cézium kopanie stroncia do v podstate rieky, pozdĺž ktorých asi 124 tisíc ľudí, žili v poľnohospodárstve a chove zvierat zaoberajú obcí.

V roku 1957, potom explodovala v rádioaktívny odpad – cesium a stroncia toho je oveľa viac nebezpečné plutónium – obsahujúce plechovkách. Výbuch veľkosť rádioaktívny mrak, vznikla približne 23-tisíc štvorcových kilometrov krytý priestor po katastrofe v černobyle, a zvýši, aby sa aspoň dva krát.

Tretí katastrofy v roku 1967, keď Karacsaj jazero, ktoré je nebezpečného odpadu tráviaceho použité na esőtlen leto je suché a vietor scatter rádioaktívneho prachu okolo 2-tisíc štvorcových míľ oblasti.

Tieto katastrofy bolo udržiavané v úplnej tajnosti černobyľskej výbuchu. To je, keď svet je pozornosť, ktorá americkej Three Mile Island incident, k tomu, aby v rozsahu, v concentr mu, že sovietska vláda nemohla skryť predchádzajúceho katastrofy.

Taliani v ich výskumu sa kontroluje znečistené oblasti vykopávok rozhovory katastrofy nejakým spôsobom dotknutých osôb. Ľudia, ktorí buď trpieť, alebo svedok, boli šťastné, a tieto dôsledky boli a sú vystavené.

“Veľký neporiadok sme našli. Líšia sa v ich zvládanie problémov a ľudí. Tam sú niektoré, ktorí sú ešte stále v podstate rieky živé, ruská vláda mesačné mizerne 6 euro im dáva. Iní boli evakuovaní, znečistené oblasti, iní v ťažkých bojoch potom, čo sme úspešne získať náhradu škody, ktorú je možné

ktoré znečisťujúcich látok, ktoré sú jadrové elektrárne

ktoré znečisťujúcich látok, ktoré sú jadrové elektrárneurobil pre nich, že je to zdravšie ak sa chcete presunúť do vidieckych oblastiach. Znečistenie obeťou stav je ťažké uznať a ruskej vlády, pretože je zrejmé, že japonská vláda, byrokracie stenu vyvoláva, ktoré zamieňa ľudí a často sa zastrašiť, presadzovať svoje práva,” povedal vestník Človeka. Taliansky film na ceste, Nadežda Nutepova právnik, aktivista, v sprievode, ktorý pomáha obetiam katastrofy.

“Vďaka nemu sme mali možnosť byť prítomný na súde, kde stávky sú “žiarenia obeť” stav v účtovníctve. Klient výhry. To poskytuje stimuly pre všetkých tých, ktorí sa obávajú, prvé ťažkosti, mysleli si, aby sa vzdali. Nie je veľa, ak ju chcete pridať by sa dalo urobiť,ale čo to naozaj desivé a neuveriteľné je, že každá vláda, je to ruština, japončina alebo taliančina je plne vedomý, že takéto zavinené výber následky a ešte pokračovať staunchly držať na hriešne správanie, ktoré spôsobuje poškodenie spoločenstva,” dodal riaditeľ.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *